Betvoy Para Yatırma

Betvoy Para Yatırma Seçenekleri Nelerdir, Nasıl İşlem Yapılır?

7 / 24 canlı destek servisi ve lisanslı yapısıyla öne çıkan Betvoy para yatırma seçenekleri bakımından da yeterli bir grafik çiziyor. İşlemlerin nasıl yapıldığını ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini buyurun hep birlikte inceleyelim.

Banka Havalesi / EFT ile Para Yatırma

 • Hesabınızda oturum açın ve ardından para yatırma seçeneklerine girin. Buradan banka havalesi seçeneğini işaretleyip devam edin.
 • Ekranda beliren forma yatırım miktarınızı ve profil bilgilerinizi girdikten sonra size banka bilgilerini vermesi için müşteri temsilcisi ile irtibat kurun.
 • Bankanızın internet şubesine ya da mobil uygulamasına giriş yapın ve ardından siteden bilgilerini aldığınız hesaba gönderiminizi gerçekleştirin.

İşlem yaparken banka seçimi oldukça önemlidir. Çünkü aynı bankadaki hesaba gönderimi 24 saat yapabilirken başka bankadaki hesaba sadece iş günlerinde ve mesai saatlerinde para transferi yapabilirsiniz.

Envoy Havale İle Yatırım

Envoy sistemi, siteye entegre edilmiş bir yazılımdan oluşmuştur ve buradan hızlı bir şekilde havale yapılabilir. Bu yöntemi hesabım menüsünden seçtikten sonra karşınıza banka ve gönderim miktarını seçmeniz gereken bir ekran çıkar. Daha sonra internet bankacılığında kullandığınız müşteri / TC kimlik numarası ve şifresini girmeniz gerekir.

Bilgileri girdikten sonra telefonunuza gelen güvenlik kodunu yazarak devam edersiniz. Buradan hesaplarınıza ulaştıktan sonra aktarım yapmak istediğiniz vadesiz hesabı seçip ilerlemeniz beklenir. Akabinde işlemin onaylanması için cep telefonunuza bir şifre daha gönderilir. Bu aşamadan sonra para transferiniz gerçekleşir.

Betvoy Cepbank ile Para Yatırma

 • İnternet şubesi ya da mobil uygulama üzerinden banka hesabınıza ulaştıktan sonra cep telefonuna para gönderme seçeneğine girin.
 • Burada sizden gönderim miktarınız ve alıcının telefon numarası istenecektir. Alıcı kısmına TC kimlik numarasını ve gelen referans kodunu sizle paylaşabilecek birinin bilgilerini yazın.
 • Hesap ve miktar seçtikten sonra ilerleyin. İşlem sonunda telefonunuza paranın gönderildiğine dair bir bildirim gelir ancak referans kodu alıcıya gider.
 • Alıcıdan referans kodunu ve TC kimlik numarasını aldıktan sonra Betvoy hesabınıza giriş yapıp para yatırma menüsünden cepbankı seçin.

Bu aşamada sitedeki ekrana banka, miktar ve alıcı bilgilerini girip beklemeniz gerekir. Çünkü sitenin saha ekipleri verdiğiniz alıcı bilgileri ile ATM üzerinden çekim gerçekleştirir. Yaklaşık 15 dakika sonra paranız hesaba geçecektir. Önemli olan nokta ise referans kodunu en geç 24 saat içinde yazmış olmanızdır. Aksi taktirde geçerliliği kaybolur ve paranız hesaba geri döner.

Kredi Kartı / Banka Kartıyla Para Yatırma

 • Para yatırma menüsünden kredi kartını seçtikten sonra gelen ödeme formunu eksiksiz bir şekilde doldurun. Yatırmak istediğiniz miktarı belirtmeyi unutmayın!
 • Kartın üzerinden yazan isim, 16 haneli numara, son kullanma tarihi ve CVV kodunu yazdıktan sonra devam butonuna tıklayın.
 • Karşınıza gelen ikinci ekrana bankanızın cep telefonunuza gönderdiği 6 haneli 3D secure kodunu girip işlemi onaylayın.

Not: İşlemin gerçekleşmesi için kredi / banka kartının mutlaka sanal alışverişe açık olması ve sizin adınızı taşıması gerekir.

Astropay ile Para Yatırma

 • Astropay resmi hesabına para yatırın ve buradan Betvoy bakiyenize ilave etmek istediğiniz miktarı içeren bir E-Pin alın.
 • E-Pin tek kullanımlık bir kod olup Astropay tarafından kayıtlı cep telefonunuza gönderilir.
 • Sitede oturum açıp para yatırma sayfasına girerek bu kodu Astropay ile ödeme ekranına yazın. Kod doğruysa birkaç dakika içinde paranız hesabınıza tanımlanır.

Papara ile Para Yatırma

 • Para yatırma menüsünden ilgili seçeneği işaretledikten sonra ne kadar ödeme yapmak istediğinizi belirtip devam butonuna tıklayın.
 • Ekrandaki bildirimi gördüğünüzde canlı destekle irtibat kurarak Papara hesabı bilgilerini talep edin.
 • Size verilen 10 haneli hesap numarasını kendi Papara hesabınızdaki gönderim alanına yazın. Yanlışlık olmaması için ekranda çıkan ismin baş harflerini kontrol etmeyi unutmayın!

Betvoy sitesine para yatırmak için tercih ettiğiniz hesap ne olursa olsun sadece kendi isminizi taşıması gerektiğini bir kez daha belirtmiş olalım. Herhangi bir aksaklık yaşarsanız gün boyu aktif olan müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz. 

This website uses cookies.